Half-Mile Timing, Inc. is
partners with: |
|
|
|
| |
Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
Hy-Tek's Meet Manager 4/14/2005 02:36 PM
Seminole Track Invitational - 4/8/2005 to 4/9/2005
Tallahassee, Fl
Results
Women 100 Meter Dash
===============================================================================
Name Year School Finals Wind H# Points
===============================================================================
1 Walker, Kimberly Florida State 11.68 1.6 1
2 Robinson, Amber Unattached 11.87 1.6 1
3 Niako, Cynthia Florida State 11.88 1.6 1
4 Smith, Brittney Florida A&M 12.25 1.6 1
5 Allen, Latricka Edward Waters 12.34 1.1 2
6 Cunningham, LaKendra Florida A&M 12.40 1.1 2
7 Brown, Sharneka Florida State 12.43 1.1 2
8 Heath, Naikeya Florida State 12.44 1.1 2
9 Walker, Charlene Florida State 12.56 0.6 3
10 Pulley, NaKeshia Unattached 12.80 0.6 3
11 Wilds, Stacie Florida State 13.01 0.6 3
12 Bonnett, Porsche Florida State 13.24 0.6 3
13 Reese, Crystal Edward Waters 13.97 1.1 2
Women 200 Meter Dash
===============================================================================
Name Year School Finals Wind H# Points
===============================================================================
1 Robinson, Amber Unattached 24.05 0.9 1
2 Cunningham, LaKendra Florida A&M 24.83 0.9 1
3 Smith, Brittney Florida A&M 24.95 0.9 1
4 Heath, Naikeya Florida State 25.12 1.9 2
5 Haynes, Crystal Webber 26.09 1.9 2
6 Brown, Sharneka Florida State 26.27 1.9 2
7 Andrews, Dominique Florida State 26.87 0.2 3
8 Wilds, Stacie Florida State 26.92 0.2 3
9 Davis, Bernetta Florida State 28.65 0.2 3
10 Milton, Louise Edward Waters 30.37 1.9 2
11 Mitchell, Keiya Edward Waters 30.57 1.9 2
Women 400 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Batten, Kim Unattached 53.50 1
2 Massiah, Dana Florida State 55.85 1
3 Rich, Devon Florida State 56.81 2
4 Thomas, Lindsay Florida A&M 56.86 2
5 Daniels, Nakia Florida A&M 57.12 1
6 Batchelor, Kandia Florida State 58.16 2
7 Haynes, Crystal Webber 59.70 2
8 Andrews, Dominique Florida State 1:01.61 3
9 Reese, Crystal Edward Waters 1:01.70 2
10 Harris, Tiffany Florida A&M 1:04.14 2
11 Kolakowski, Lauren Florida State 1:05.40 3
12 Milton, Louise Edward Waters 1:10.04 3
13 Davis, Bernetta Florida State 1:12.53 3
14 Mitchell, Keiya Edward Waters 1:18.67 3
Women 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Miller, Willette Auburn 2:13.55
2 Mondragon, Sydney Florida State 2:16.17
3 Hand, Audrey Florida State 2:20.98
4 Creavy, Golden North Florida 2:22.54
5 Steele, Laura Unattached 2:24.34
6 Bass, Danielle Florida A&M 2:25.99
7 Granger, Kaitlyn North Florida 2:26.42
8 Souther, Carly Unattached 2:31.10
9 Brathwaite, Lydia Florida A&M 2:32.94
10 Kleese, Lauren North Florida 2:33.13
11 Burke, YaTandrea Florida A&M 2:33.15
12 Thompson, Ashley Florida State 2:33.69
13 Oscar, Hansnide Webber 2:34.28
14 Asworth, Tiffin Atc 2:37.45
15 Crawford, Jeanette Unattached 2:38.01
16 Morrison, Cinnamon North Florida 2:49.13
17 Faison, Francene Edward Waters 3:40.62
Women 1500 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Hughes, Natalie Unattached 4:25.84
2 Homan, Angela Auburn 4:42.38
3 Hand, Audrey Florida State 4:48.52
4 Kleese, Katherine North Florida 5:01.51
5 Kepplinger, D Auburn 5:06.78
6 Asworth, Tiffin Atc 5:07.51
7 Souther, Carly Unattached 5:09.66
8 Burke, YaTandrea Florida A&M 5:14.27
9 Clamons, Amy North Florida 5:43.74
10 Quinn, Lisabeth North Florida 5:57.15
11 Faison, Francene Edward Waters 7:44.96
Women 3000 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Hagen, Kirsten Florida State 9:59.97
2 Davey, Amanda North Florida 10:23.90
3 Litz, Cristen Florida State 10:39.79
4 Paffie, Cassandra North Florida 10:48.95
5 Smith, Amber North Florida 10:48.97
6 Bell, Becca Unattached 11:00.89
7 Price, Kelly North Florida 11:13.62
8 Hunter, Kelly North Florida 11:19.20
9 Andress, Ashley Florida State 11:24.83
10 Belgrave, Althea Unattached 11:36.79
11 Vogel, Lauren North Florida 11:46.69
12 Day, Abbie Florida State 12:11.46
Women 100 Meter Hurdles
============================================================================
Name Year School Finals Wind Points
============================================================================
1 Jones, Kim Unattached 13.53 0.7
2 McColumn, LaKendra Florida State 13.81 0.7
3 Lane, Deanna Florida State 13.83 0.7
4 Greene, Shantrice Florida A&M 13.94 0.7
5 Allen, Latricka Edward Waters 15.30 0.7
6 LeBlanc, Heather Florida State 15.62 0.7
7 Pulley, NaKeshia Unattached 15.63 0.7
Women 400 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 McColumn, LaKendra Florida State 58.97
2 Peterson, Analeta Florida A&M 1:01.64
3 Evans, Cara Unattached 1:04.38
4 Holsey, Quianna Florida State 1:04.71
5 Allen, Latricka Edward Waters 1:05.01
6 Greene, Shantrice Florida A&M 1:11.08
Women High Jump
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Uzoaru, Marisa Unattached 1.73m 5-08.00
2 Lane, Deanna Florida State 1.58m 5-02.25
3 Reese, Crystal Edward Waters 1.53m 5-00.25
-- LeBlanc, Heather Florida State NH
Women Pole Vault
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 janson, lacey Unattached 13-06.00 4.11m
2 Curtis, Katie Auburn 12-06.00 3.81m
3 Caraballo, Leilani Florida State 10-06.00 3.20m
4 Valville, Darah Florida A&M 10-00.00 3.04m
4 Morgan, Christin Auburn 10-00.00 3.04m
-- McHaughton, Leah Florida State NH
-- Anderson, Jacintha Florida State NH
-- Spence, Jessica Florida A&M NH
-- Janson, Kristin Florida State NH
Women Long Jump
======================================================================================
Name Year School Finals Wind Points
======================================================================================
1 Jones, Kim Unattached 6.17m 1.9 20-03.00
2 Walker, Charlene Florida State 5.81m 1.7 19-00.75
3 Covington, Nadia Florida A&M 5.76m 1.6 18-10.75
4 Taylor, Tabitha Florida A&M 5.43m 1.3 17-09.75
5 Wilds, Stacie Florida State 5.21m 0.7 17-01.25
6 Spence, Jessica Florida A&M 5.09m 1.4 16-08.50
7 Pringle, P.J. Webber 5.02m 0.5 16-05.75
8 Reese, Crystal Edward Waters 4.84m 1.1 15-10.50
Women Triple Jump
======================================================================================
Name Year School Finals Wind Points
======================================================================================
1 Brown, Sharneka Florida State 11.89m 1.1 39-00.25
2 Wilds, Stacie Florida State 10.93m 1.5 35-10.50
3 Pringle, P.J. Webber 10.72m 1.6 35-02.00
Women Shot Put
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Chery, Sharonda Unattached 13.26m 43-06.00
2 McGriff, April Florida A&M 12.53m 41-01.50
3 Hampshire, Kelly Florida A&M 12.40m 40-08.25
4 Reed, Sarah Unattached 11.93m 39-01.75
5 Grover, Rachonda Florida A&M 10.90m 35-09.25
Women Discus Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 McGriff, April Florida A&M 40.16m 131-09
2 Voss, Erin Florida State 37.81m 124-00
3 Grover, Rachonda Florida A&M 23.52m 77-02
Women Hammer Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Cotten, LaQuanda Unattached 60.43m 198-03
2 Reed, Sarah Unattached 44.61m 146-04
3 Chery, Sharonda Unattached 43.77m 143-07
4 Voss, Erin Florida State 37.33m 122-06
Women Javelin Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Purcell, Kate Florida State 38.87m 127-06
2 Lane, Deanna Florida State 33.19m 108-11
3 Voss, Erin Florida State 30.31m 99-05
4 LeBlanc, Heather Florida State 24.60m 80-08
Men 100 Meter Dash
===============================================================================
Name Year School Finals Wind H# Points
===============================================================================
1 Hackley, Jimmie Shore AC 10.33 0.5 1
2 Morant, Sheldon Unattached 10.43 0.5 1
3 Mobley, Brent Florida A&M 10.51 0.5 1
4 Green, Rodney Webber 10.57 0.6 2
5 Hargrett, Chris Florida A&M 10.58 0.5 1
6 Dayne, Cameron Morehouse 10.63 1.7 5
7 Amune, James Unattached 10.64 0.6 2
8 Dzata, Emmanuel Unattached 10.72 0.6 2
9 Morgan, Branden Morehouse 10.79 0.5 1
10 Jones, Antwanare Florida A&M 10.84 0.6 2
11 Baptist, Jean Florida State 10.89 0.6 2
12 Barnes, Jamaal Auburn 11.02 1.3 3
12 Roberts, Jamaal Morehouse 11.02 0.6 2
14 Chapman, Prescott Unattached 11.24 1.3 3
15 Peart, Andre Edward Waters 11.25 1.7 5
16 Brown, Rod Webber 11.32 1.3 3
17 Cato, Garrad Unattached 11.73 0.9 4
18 Crosby, David Edward Waters 11.92 1.7 5
19 Deloach, James Morehouse 11.93 0.9 4
20 Allen, Jeris Edward Waters 11.94 1.3 3
20 Perry, Jason Webber 11.94 0.9 4
22 Davis, Andre Edward Waters 12.00 1.7 5
Men 200 Meter Dash
===============================================================================
Name Year School Finals Wind H# Points
===============================================================================
1 Bolt, Usain Jamaica 20.51 1.4 1
2 Hackley, Jimmie Shore AC 20.83 1.4 1
3 Morant, Sheldon Unattached 21.08 1.4 1
4 Mobley, Brent Florida A&M 21.15 1.4 1
5 Edwards, Robin Unattached 21.41 1.4 1
6 Simpson, Brandon Adidas 21.49 1.4 1
7 Ricky, Harris Adidas 21.51 1.4 1
8 Dzata, Emmanuel Unattached 21.79 1.0 3
9 Ramsay, Eric Unattached 21.89 -0.8 2
9 Green, Rodney Webber 21.89 1.0 3
11 Jones, Antwanare Florida A&M 22.04 1.0 3
12 Baptist, Jean Florida State 22.23 -0.8 2
13 Kennebrew, Garry Morehouse 22.43 0.6 5
14 Hill, Zyrius Unattached 22.44 -0.8 2
15 Barnes, Jamaal Auburn 22.55 1.4 4
16 Conerly, Aharon Auburn 22.76 1.4 4
17 Harris, Steven Morehouse 22.79 1.4 4
18 Peart, Andre Edward Waters 23.15 0.6 5
19 Brown, Rod Webber 23.23 1.4 4
20 Flowers, Michael Unattached 23.30 0.6 5
21 Davis, Andre Edward Waters 24.11 0.6 5
22 Cato, Garrad Unattached 24.12 0.6 5
23 Crosby, David Edward Waters 24.23 2.4 6
24 Perry, Jason Webber 24.37 2.4 6
25 Allen, Jeris Edward Waters 24.41 2.4 6
26 Hand, Stephen Auburn 24.81 0.6 5
27 Kimes, Douglas Morehouse 25.63 2.4 6
Men 400 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Ricky, Harris Adidas 46.84 1
2 Campbell, Sean Gladiator TC 47.11 1
3 Ramsay, Eric Unattached 47.17 1
4 Mitchell, Hubert Florida State 47.71 1
5 Robinson, Cedric Unattached 48.63 1
6 Conerly, Aharon Auburn 48.87 2
7 Hartley, Branden Morehouse 49.56 1
8 Wright, Berkeley Morehouse 49.78 2
9 Allen, Kennieth Florida State 50.04 2
10 Griffin, Terrell Webber 51.32 3
11 Rochester, Kenny Morehouse 51.38 2
12 Goodman, Sadecki Webber 51.83 3
13 Flowers, Michael Unattached 52.11 2
14 Norfolk, Xavier Webber 52.44 3
15 Wise, Robert Morehouse 53.06 3
16 Hand, Stephen Auburn 55.13 3
17 Perry, Jason Webber 55.67 3
18 Santiago, Xavier Edward Waters 55.99 3
Men 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Lancashire, Tom Florida State 1:48.30
2 Hicks, Kevin Florida A&M 1:49.11
3 Noyes, Tommy Florida State 1:50.65
4 Osbourne, Omar Florida A&M 1:51.18
5 Hicks, Ramad West Florida 1:52.28
6 Jesensky, Kenny Florida State 1:53.20
7 Griffith, Brian Florida A&M 1:53.28
8 Griffiths, Duane Florida State 1:53.71
9 Patrick, Chris Auburn 1:54.19
10 Ward, Erick Florida A&M 1:55.77
11 Amedeol, Alex Auburn 1:55.79
12 Lopes, Manuel Florida A&M 1:56.30
13 sanders, ottis Unattached 1:56.38
14 Dixon, Edmund Morehouse 1:58.65
15 West, Brandon Florida A&M 1:59.64
16 Prince, Damian Morehouse 2:00.24
17 Skinner, Sam Unattached 2:00.96
18 Reeves, K.C. North Florida 2:01.74
19 Chrisitan, Brian Florida A&M 2:02.07
20 Hanks, Julius Morehouse 2:02.91
21 Hicks, Darius West Florida 2:02.95
22 McLendon, Sam Unattached 2:02.97
23 Crawford, Omari Florida A&M 2:03.06
24 Moore, Jonathan Morehouse 2:04.37
25 Poindexter, Scott West Florida 2:09.28
26 Byrne, Patrick West Florida 2:09.77
-- Cooper, Robert Florida State DNF
Men 1500 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Hornabrook, Ian Florida State 3:46.66
2 Nickinson, Chris Florida State 3:50.88
3 Beevor, Luke Unattached 3:55.18
4 Davis, Nate Florida State 3:58.07
5 Mouser, Patrick Auburn 3:58.17
6 Davis, Jordon Auburn 3:58.38
7 Giatino, John Doe Auburn 3:59.63
8 West, Brandon Florida A&M 4:05.10
9 Cook, J.P. Florida State 4:05.74
10 Maixner, Andrew North Florida 4:13.28
11 Brickler, Alex Morehouse 4:15.46
12 Henry, Craig West Florida 4:17.02
13 Moore, Jonathan Morehouse 4:18.51
14 Griffin, Brandon Unattached 4:18.69
15 Simmons, Dane North Florida 4:22.09
16 Chase, Kevin Morehouse 4:28.24
17 Hanks, Julius Morehouse 4:35.62
18 Duffell, Jaime West Florida 4:41.59
Men 3000 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Lanzel, Aaron Unattached 8:19.34
2 Padilla, Michael West Florida 8:26.74
3 Riddle, David Auburn 8:28.16
4 Beevor, Luke Unattached 8:28.28
5 George, Chris Auburn 8:35.39
6 Miletich, Alex Unattached 8:43.24
7 McGee, Will Unattached 8:49.35
8 Starr, Zach North Florida 8:53.63
9 Tillman, Matt Auburn 8:55.44
10 Cook, J.P. Florida State 8:57.99
11 Gering, Bryan North Florida 9:01.39
12 Davis, Nate Florida State 9:02.02
13 Ishee, Sam West Florida 9:02.78
14 Cook, Kevin Unattached 9:03.61
15 O'Donoughue, Patrick Unattached 9:03.95
16 Magee, Ken North Florida 9:10.62
17 Bruno, John North Florida 9:21.63
18 Wyatt, Josh West Florida 9:23.45
19 Simmons, Dane North Florida 9:24.31
20 Theurkauph, Jordon West Florida 9:25.50
21 Carmichael, Caleb West Florida 9:26.84
22 Hunter, Kyle North Florida 9:37.02
23 Canfield, Patrick North Florida 9:38.66
24 Gowin, Brian West Florida 9:50.30
25 Auletta, Jeff North Florida 9:53.96
26 Stoppenhein, Fritz Unattached 10:12.89
27 Erwin, Miles West Florida 10:32.76
Men 110 Meter Hurdles
============================================================================
Name Year School Finals Wind Points
============================================================================
1 Garcia-Tunon, Javier Unattached 14.25 1.8
2 Worrell, Joscelyn Florida State 14.64 1.8
3 Foster, Abdul Florida A&M 14.71 1.8
4 Wheeler, David Webber 14.75 1.8
5 Frith, Mattt Florida State 15.53 1.8
6 Belford, Keith Unattached 15.67 1.8
7 St. Hilaire, Andy Unattached 15.96 1.8
8 Briscoe, Tyrone Morehouse 16.51 1.8
Men 400 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Peterson, Roderick Florida A&M 53.63
2 Garcia-Tunon, Javier Unattached 54.03
3 Vidal, Tim Florida A&M 56.16
4 Norfolk, Xavier Webber 56.69
5 O'Grady, Edward Unattached 57.06
6 Hillman, Troy Edward Waters 57.55
Men 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Heath, Andrew Auburn 9:02.94
2 Critzer, Eric Florida State 9:15.55
3 Askew, Clay Auburn 9:32.43
4 Chrisitan, Brian Florida A&M 9:55.96
5 Bauer, Dan West Florida 10:47.12
-- Lemoncelllo, Andrew Florida State DNF
Men 4x100 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Florida A & M 'A' 40.70
1) Peterson, Roderick 2) Mobley, Brent
3) Jones, Antwanare 4) Hargrett, Chris
2 Morehouse 'A' 41.88
3 Webber 'A' 43.87
1) Brown, Rod 2) Fullwood, Marcus
3) Green, Rodney 4) Wheeler, David
4 Edward Waters 'A' 44.19
Men 4x400 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Gladiator Track Club 'A' 3:17.98
2 Morehouse 'A' 3:19.75
3 Morehouse 'B' 3:21.99
4 Webber 'A' 3:29.93
1) Brown, Rod 2) Green, Rodney
3) Griffin, Terrell 4) Norfolk, Xavier
5 Morehouse 'C' 3:32.78
6 Edward Waters 'A' 3:37.01
Men High Jump
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Moffatt, Keith Morehouse 2.10m 6-10.75
2 Dixon, Kerry Florida A&M 2.00m 6-06.75
3 Allen, Shawn Florida State 1.95m 6-04.75
3 Keene, Kyle Florida A&M 1.95m 6-04.75
-- St. Hilaire, Andy Unattached NH
Men Pole Vault
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Roche, Christopher Auburn 15-06.00 4.72m
2 Hunter, Kendrick Unattached 15-00.00 4.57m
3 Lovette, Drew Auburn 14-06.00 4.41m
-- Peacock, Jacob Florida State NH
-- Frith, Mattt Florida State NH
-- Knight, Lyndon Florida A&M NH
-- Davis, Ashton Auburn NH
-- Cotton, Charlie Florida State NH
Men Long Jump
======================================================================================
Name Year School Finals Wind Points
======================================================================================
1 Wright, Courtney Florida State 7.43m 1.6 24-04.50
2 Harris, Tyrone Unattached 7.37m 1.7 24-02.25
3 Chapman, Prescott Unattached 7.24m 1.8 23-09.00
4 Bailey, Dominck Unattached 6.89m 1.4 22-07.25
5 Hillman, Troy Edward Waters 6.82m 0.8 22-04.50
6 Olmann, Edwisht Florida A&M 6.74m 0.7 22-01.50
7 Allen, Jeris Edward Waters 6.27m 1.9 20-07.00
8 Davis, Andre Edward Waters 5.84m 1.4 19-02.00
Men Triple Jump
======================================================================================
Name Year School Finals Wind Points
======================================================================================
1 Newby, Eric Unattached 15.79m 0.9 51-09.75
2 Smith, Jermond Florida A&M 15.16m 1.8 49-09.00
3 Bailey, Dominck Unattached 14.85m 1.6 48-08.75
4 Olmann, Edwisht Florida A&M 14.34m 1.1 47-00.75
5 Hillman, Troy Edward Waters 13.92m 1.7 45-08.00
-- Chapman, Prescott Unattached FOUL NWI
Men Shot Put
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Burroughs, Beau Unattached 16.49m 54-01.25
2 Davis, Ryan Edward Waters 12.33m 40-05.50
3 Bing, Greg Florida A&M 12.31m 40-04.75
4 Wood, Javell Edward Waters 11.25m 36-11.00
5 Knight, Lyndon Florida A&M 9.69m 31-09.50
Men Discus Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Burroughs, Beau Unattached 45.68m 149-10
2 Clayman, Scott Unattached 44.11m 144-09
3 Bada, Alvaro Unattached 42.79m 140-05
4 Bing, Greg Florida A&M 40.53m 133-00
5 McClure, Mackenna Unattached 40.19m 131-10
6 Wernke, Matt Unattached 39.70m 130-03
7 Johnson, Morris Edward Waters 36.22m 118-10
8 Frith, Mattt Florida State 31.60m 103-08
9 Knight, Lyndon Florida A&M 28.92m 94-10
-- Robinson, Laquentin Edward Waters FOUL
-- Fallone, Brandon Unattached FOUL
Men Hammer Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Dane, Travis Florida State 49.52m 162-06
2 Clayman, Scott Unattached 42.46m 139-04
3 Wernke, Matt Unattached 40.37m 132-05
Men Javelin Throw
=================================================================================
Name Year School Finals Points
=================================================================================
1 Visser, Gary Unattached 47.17m 154-09
2 Frith, Mattt Florida State 44.99m 147-07
3 Wernke, Matt Unattached 41.29m 135-05
4 Bada, Alvaro Unattached 40.62m 133-03
5 Knight, Lyndon Florida A&M 40.26m 132-01
6 Fallone, Brandon Unattached 37.60m 123-04
7 Greenleaf, Mike Unattached 26.53m 87-00
8 McCoy, Chris Florida A&M 25.05m 82-02
Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Oak Ridge FL 133 2) Maclay School 80
3) Florida High 63 4) Blessed Trinity H.S 55
5) Godby High School 53 6) Lawton Chiles 49
7) P.K. Yonge 35 8) Rutherford High School 34
9) Gainesville HS 22 10) North Florida Christian 19
11) Lincoln High School 15 12) East Gadsen HS 14
13) Sherwood Christian Academy 12 13) Rickards High School 12
15) Thomas Co. Central High Sc 10 15) Florida A&M High School 10
17) Trinity Catholic High 9 18) Winter Park 8
18) Jay High School 8 20) Leon High School 5
21) Marianna 3
Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Gainesville HS 103 2) Blessed Trinity H.S 74
3) Leon High School 70 4) Godby High School 61
4) Lawton Chiles 61 6) Flagler Palm Coast 56
7) Lincoln High School 38 8) Maclay School 34
9) East Gadsen HS 28 10) P.K. Yonge 23
11) Rutherford High School 21 11) Thomas Co. Central High S 21
13) Florida High 14 14) Jay High School 12
15) Rickards High School 10 15) Buchholz H.S 10
17) Brookwood School 8 18) North Florida Christian 7
19) Marianna 6
|